Stowarzyszenie Artystyczno Edukacyjne Pracownia Teatralna

PROGRAMY KOLEJNYCH EDYCJI

XVII OFTN 2016

19.05. czwartek
Atrapa i Utopia  IWONA KONECKA / OCK, godz. 16.00
Trzej muszkieterowie  TEATR ALATYR Warszawa / synagoga, godz. 17.30
Życie męczy  GRUPA NIEFORMALNA PRZY STOWARZYSZENIU TEATRU OCZEKIWANEGO Łódź / OCK, godz. 19.00
Fakeryzm  TEATR BRAMA Goleniów / synagoga, godz.20.30
Przebudzenie wiosny  TEATR NOWE PRZESTRZENIE i TEATR UMOWNY Kraków / OCK, godz. 22.00

20.05. piątek
Ha Noi  TEATR BA-Q Poznań / synagoga, godz. 16.00
Drapacze chmur  TEATR ZIELONY WIATRAK Gdańsk / MDK, godz. 17.30
SPEED DATES show  WITAMINA T Bytom / synagoga, godz. 19.00
Pewnego razu w…  SUFIN//MŁYNARSKI Warszawa / MDK, godz. 20.30
A.F.Dziennik  BIAŁY TEATR Olsztyn / synagoga, godz. 22.00

21.05, sobota
SAM  PRZEMYSŁAW WASILKOWSKI / OCK, godz. 16.00
SoFamily  LITTLE: INTERFERENCE//TEATR TAŃCA MOVYTZA Bytom, Monachium//Rybnik / synagoga, godz. 17.30
3XTAK RUDNICKI  WOJCIECH KOWALSKI / MDK, godz. 19.00
ŁOJDYRYDY  TEATR PIJANA SYPIALNIA Warszawa / OCK, godz. 20.30

 

XVI OFTN 2015

21.05. czwartek
Skończyły nam się dni KOŁO NAUKOWE Białystok / synagoga, godz. 17.00
Zmiana światła MARCIN MISIURA//BOGUSŁAWA SZTENCEL Wrocław / OCK, godz. 18.30
Co Modna Pani wiedzieć powinna KLUB KOMEDIOWY Warszawa / MDK, godz. 20.00
Jetzt/Teraz LITTLE: INTERFERENCE Bytom-Monachium / synagoga, godz. 21.30

 22.05. piątek
Jesteśmy przynętą, kochanie! WĄSIKOWSKA//KUNDERA / synagoga, godz. 16.00
Wodewil warszawski TEATR PIJANA SYPIALNIA Warszawa OCK, godz. 18.00
Ach… żyliśmy TRZECI TEATR LECHA RACZAKA Poznań / synagoga, godz. 20.00
Smutki tropików ZESPÓŁ NIEZALEŻNYCH TWÓRCÓW Katowice / OCK, godz. 21.30

23.05. sobota
Ja jestem TEATR PRZEDMIEŚCIE Rzeszów / OCK, godz. 17.00
Gąska TEATR BAKAŁARZ Kraków/ MDK, godz. 18.30
Batalion TEATR USTA USTA REPUBLIKA Poznań / synagoga, godz. 20.00
Fin Amor – miłość dworna TEATR EWOLUCJI CIENIA Poznań / Rynek – plener, godz. 21.30

Imprezy towarzyszące:

Spektakl pozakonkursowy – Wybory NASZ TEATR Ostrów Wielkopolski / 21.05. godz. 13.30 OCK

 

XV OFTN 2014

22.05. czwartek
Głośniej!  TEATR MALABAR HOTEL z Warszawy / synagoga, godz. 16.00
W imię Ojca i syna CZYTELNIA DRAMATU z Lublina / OCK, godz. 17.30
Stary Gołębnik TEATR NIKOLI z Krakowa / synagoga, godz. 19.00
Tajemniczy Mr Love SCENA POCZEKALNIA z Tomaszowa Mazowieckiego / OCK, godz.20.30
Hamlet WALNY-TEATR z Ryglic / synagoga, godz. 22.30 

23.05. piątek
Profanum STUDENCI I ABSOLWENCI WYDZIAŁU TEATRU TAŃCA W BYTOMIU, PWST W KRAKOWIE / synagoga, godz. 16.00
maria.s. TEATR SZTUK z Sokołowic / OCK, godz. 17.30
Osmędeusze  TEATR PIJANA SYPIALNIA z Warszawy / synagoga, godz. 19.00
Ślad  TEATR WARSAWY z Warszawy / OCK, godz. 21.00
Procesy TEATR USTA USTA REPUBLIKA z Poznania / synagoga, godz. 23.00 

24.05. sobota
Zamek Karmazynowego Króla GRUPA TEATRALNA MDK z Ostrowa Wielkopolskiego / OCK, godz. 14.00 - spektakl pozakonkursowy
Persona TEATR ECCE HOMO z Kielc / synagoga, godz. 15.00
press to reset the world:, czyli rzeczy, których zazwyczaj nie robię w czwartki WĄSIKOWSKA // GANJALYAN / OCK, godz. 16.00
Dybuk TEATR PRZEDMIEŚCIE z Rzeszowa / synagoga, godz. 17.00
Diva WIOLETA KOMAR / synagoga, godz. 19.00
Tato nie wraca TEATR WARSAWY z Warszawy / OCK, godz. 20.30
Urban Sounds TEATR EKIPA z Warszawy / synagoga, godz. 22.00 

Spektakl inauguracyjny: Maruczella TEATR NIKOLI 21.05.środa, godz. 17.30 / Galeria Amber w Kaliszu, ul. Górnośląska 82
Impreza towarzysząca: Teatr Fotografii Wystawa PRZEMKA WIŚNIEWSKIEGO / OCK, 22-24.05.

Zakończenie festiwalu – sobota, Synagoga, godz.24.00

 

XIV OFTN 2013

16.05. czwartek
Opera Smocza TEATR TAŃCA ARKA z Wrocławia / Synagoga, godz.16.00
Uwagi przeróżne i nie tylko, zresztą TEATR WIEM KIEDY NIE MOGĘ z Poznania / OCK, godz.17.30
Błazen Pana Boga STOWARZYSZENIE TEATRALNE BADÓW / Synagoga, godz.19.00
Wyjowisko TEATR PIJANA SYPIALNIA z Warszawy / OCK, godz.20.45
Spadanie też jest formą lotu MARTA ANDRZEJCZYK / Synagoga, godz.22.00

 17.05. piątek
Tchnienie TEATR PRZEDMIEŚCIE z Rzeszowa / Synagoga, godz.16.30
Spalone Skrzydła TEATR NIKOLI z Krakowa / OCK, godz.18.00
Novecento TEATR SZWALNIA z Łodzi /Synagoga, godz.19.15
Kredyt zaufania TEATR FURORA z Warszawy / OCK, godz.20.30
Panna Lilianka GRUPA TERAPIA z Wrocławia / Synagoga, godz.21.45
Meblościanka ABSOLWENCI PWST z Krakowa / OCK, godz.22.30 

18.05. sobota
Wyjścia TEATR STUDIO CZYCZKOWY z Wrocławia / OCK, godz.16.00
Barbarzyńcy przyszli TEATR ECCE HOMO z Kielc / Synagoga, godz.17.00
Matka Mejra i jej dzieci TEATR RONDO ze Słupska / Synagoga, godz.19.15
Set of Structures MARTA STREKER I TERESA KOWALIK / OCK, godz.21.00
Szlemiel TEATR CST z Cieszyna /Synagoga, godz.22.00 

19.05. niedziela
Zakończenie festiwalu – Synagoga, godz.13.00

 

XIII OFTN 2012

17.05. czwartek
Wybór TEATR PINOKIO z Pleszewa / Synagoga, godz.16.00
Tancereczka i kominiarczyk TEATR STACJA SZAMOCIN / Synagoga, godz.17.00
Ślub, czyli ja sam ROMUALD KRĘŻEL / OCK, godz.19.00
Olga. Eine charmante Frau TRUPA CZANGO z Warszawy / Synagoga, godz.20.30
Obietnica TEATR PRZEDMIEŚCIE z Rzeszowa / OCK, godz.22.00 

18.05. piątek
Końce świata TEATR HOTELOKO z Warszawy / OCK, godz.16.00
Domowe duchy. Atlas kieszonkowy LALE.TEATR z Wrocławia / Muzeum, godz.18.00
Dulska forever TEATR ZL z Tarnowskich Gór / Synagoga, godz.20.00
Chłopski głos TEATR KREATURY z Gorzowa Wielkopolskiego / OCK, godz.22.00
Gracz TEATR ECCE HOMO z Kielc / Synagoga, godz.23.00

19.05. sobota
Kwartet dla czterech aktorów GRUPA DOCHODZENIOWA z Warszawy / Synagoga, godz.15.00
Ciastka SCENA DRAMATYCZNA z Ostrowa Wielkopolskiego / Synagoga, godz.17.00
I będą święta TEATR KONSEKWENTNY z Warszawy / OCK, godz.18.00
Orlando TEATR SQUAD FORM z Białegostoku /Muzeum, godz.20.00
Obrazki Nieznanego Malarza TEATR NIKOLI z Krakowa / Rynek, godz.21.00
Łagodna TEATR TERAPIA z Wrocławia / Synagoga, godz.22.30 

20.05. niedziela
Zakończenie festiwalu – Synagoga, godz.13.00

 

XII OFTN 2011 

17.11. czwartek
eksPLoracja TEATR KRZYK Maszewo / Synagoga, godz.17.00
Zima w czerwieni GRUPA VERTE Warszawa / OCK, godz.18.30
Projekt: 3 siostry BEDNARZ, JÓŹWICKA, KOSTRZEWA Bytom / OCK, godz.21.00
Alicja? TEATR MALABAR HOTEL Warszawa / Synagoga, godz.22.00 

18.11.piątek
Wyprawy krzyżowe GRUPA DOCHODZENIOWA Warszawa / Synagoga, godz.20.00
Krótka historia pewnych miłości PROJEKT TANC.WITKAC Kraków / OCK, godz.21.30
Dobre ciało – projekt teatralny TERAPIA Wrocław / Synagoga, godz.22.30

19.11. sobota
Jordan TEATR wUAM Kalisz /OCK, godz.15.00
Ciamciaramcia TEATR KREATURY Gorzów Wielkopolski / Synagoga, godz.17.00
Grosse Aktion TEATR ECCE HOMO Kielce / Synagoga, godz.18.15
Związek otwarty SCENA POCZEKALNIA Tomaszów Mazowiecki / OCK, godz.20.00
Uśmiech kobiety TEATR NIKOLI Kraków / Synagoga, godz.22.00
Sukienka z dziurką GRUPA ARTYSTYCZNA TERAZ POLIŻ Warszawa / OCK, godz.23.00 

20.11. niedziela
Zakończenie festiwalu – Synagoga, godz.13.00

 

XI OFTN 2010

20.05. czwartek
Puste Krzesło TEATR ŚDS Odolanów
Shirley Valentine TEATR SCENA POCZEKALNIA Tomaszów Mazowiecki
Liminalna. Jestem snem, którego nie wolno mi śnić GRUPA ARTYSTYCZNA TERAZ POLIŻ Warszawa 

21.05.piątek
Jeż TEATR K3 Białystok 
Zły SCENA PRAPREMIER IN VITRO Lublin
Dramat zdaje się społeczny,podobno w dwóch dramatach – Tinky Winky i Bingo TEATR ECCE HOMO Kielce
Pierogi TEATR UHURU Gryfino 

22.05. sobota
Wydech TEATR KRZYK Maszewo
Woyzeck TEATR ODNALEZIONY Jelenia Góra
Kupa TEATR KREATURY Gorzów Wielkopolski
My TEATR BRAMA Goleniów
Dziadek WALNY-TEATR Ryglice
Szkice o Ofelii TEATR A PART Katowice 

23.05. niedziela
Zakończenie festiwalu – Pałac Lipskich w Lewkowie, godz.13.00

 

X OFTN 2009

21.05. czwartek
Dialogi na ręce i nogi NO*2 TEATR TAŃCA ARKA Wrocław / OCK, godz.17.00
Nic co ludzkie SCENA PRAPREMIER IN VITRO Lublin / Synagoga, godz.18.00
Umiłowania TEATR STAJNIA PEGAZA Sopot / OCK, godz.20.00
Kołysanka TEATR A PART Katowice / OCK, godz.23.00 

22.05. piątek
Letnie małżeństwo TEATR KREATURY Gorzów Wielkopolski / OCK, godz.16.00
Pobłąkanie TEATR K3 Białystok / Synagoga, godz.17.00
Tulla TEATR OFF DE BICZ Sopot / OCK, godz.18.15
PoRAŻKA GRUPA INICJATYW TEATRALNYCH GIT Warszawa / OCK, godz.21.00
Drugi pokój UNIA TEATR NIEMOŻLIWY Warszawa / Synagoga, godz.23.00
Impreza towarzysząca:
Wystawa pierwsza - Plakat JÓZEF BENDZIECHA  wernisaż / OCK, godz.19.15 

23.05. sobota
Justyna TEATR KORBA Wrocław /Synagoga, godz.16.00
Antygona TEATR RUCHU I PANTOMIMY Ostrów Wielkopolski / OCK, godz.17.15
Psychosis TEATR RONDO Słupsk / OCK, godz.19.00
Czarna skrzynka TEATR PRÓB Wągrowiec / Synagoga, godz.20.00
Zagłada ludu czyli wątroba TEATRYŚCI Bydgoszcz / OCK,godz.21.00
Gaz TEATR BRAMA Goleniów i TEATR OFF DE BICZ Sopot / Synagoga, godz.23.00
Imprezy towarzyszące:
Promocja książki ZUZANNY MIKOŁAJCZYK Teatralna świątynia niezależności / OCK, godz.18.00
Kraina wyobraźni ILUZJONISTA CARLOS / Synagoga, godz.00.05 

24.05. niedziela
RECITAL STANISŁAWY CELIŃSKIEJ Piękny światoraz Zakończenie Festiwalu / Synagoga godz.12.00

 

IX OFTN 2008

15.05. czwartek
Po nitce do pępka BIAŁY TEATR Olsztyn / OCK, godz.17.30
Ławeczka SCENA POCZEKALNIA Opatówek / Dworzec autobusowy PKS, godz.19.00
Pacjent TEATR KONSEKWENTNY Warszawa / OCK, godz.20.30
Genesis WALNY-TEATR Ryglice / Synagoga, godz.22.00
Gwiazda TEATR STAJNIA PEGAZA Sopot / OCK, godz.23.00 

16.05. piątek
Kukułka GRUPA AVIS Białystok / Synagoga, godz.17.00
Lolita Dolly TEATR NIKOLI Kraków / Synagoga, godz.20.30
Epopeja KOMPANIA TEATRALNA MAMRO Warszawa / OCK, godz.21.30
Serenite MARCIN BRZOZOWSKI Łódź / Synagoga, godz.23.00 

17.05. sobota
…A już Ci… TEATR BEZ KLAMEK Kalisz / Synagoga, godz.16.15
Niebieska wieża TEATR REYdeMONTer Ostrów Wielkopolski / OCK, godz.17.00
Architekt i Cesarz Asyrii STOWARZYSZENIE TEATRALNE BADÓW Badów / Synagoga, godz.18.00
Paddame, paddame TEATR ECCE HOMO Kielce / OCK, godz.19.30
Minęło, minęło, i tak przeminą wszystkie historie… AKTORZY TEATRU CRICOT 2 i TEATRU MIST Kraków / Synagoga, godz.21.00
Klepsydra TEATR A PART Katowice / OCK, godz.23.00 

18.05. niedziela
Zakończenie festiwalu – Synagoga, godz.13.00

 

VIII OFTN 2007

17.05. czwartek
Czas aniołów CZARNY TEATR SIVINA II Łomża / OCK, godz.17.00
Misterium Narodzenia WALNY-TEATR Ryglice / Synagoga, godz.18.00
Mątwa TEATR REYdeMONTer Ostrów Wielkopolski / Browar, godz.19.15
Tkliwość TEATR S Zbąszyń / OCK, godz.21.00
Trupi Synod TEATR AD SPECTATORES Wrocław / Synagoga, godz.22.15 

18.05. piątek
Szepty TEATR KRZYK Maszewo / OCK, godz.15.00
Czeczenki TEATR KREATURY Gorzów Wielkopolski / Synagoga, godz.16.00
Ubu Król TEATR BRONISZE Bronisze / OCK, godz.17.00
Kobieta Łazarz EWA ŁUKASIEWICZ Łódź / OCK, godz.18.30
Pam-pum Kokko TEATR IZZ Wrocław / OCK, godz.20.00
Noel wspak TEATR STAJNIA PEGAZA Sopot / Synagoga, godz.21.00
Dell’arte dla… TEATROTERAPIA Lublin / Browar, godz.22.00
B-612 TEATR DELIKATES Warszawa / Synagoga, godz.23.00 

19.05. sobota
Łucja i jej dzieci TEATR 44 Szamocin / OCK, godz.15.00
Nowe Wyzwolenie TEATR CO? Wągrowiec / Synagoga, godz.16.00
Ra-Re TEATR PORYWACZE CIAŁ Poznań / OCK, godz.18.30
Wołanie o pokarm TEATR BEZ KLAMEK Kalisz / Synagoga, godz.20.00
Przyj dziewczyno, przyj! TEATR RONDO Słupsk / OCK, godz.21.00
Zamiatacze ulic TEATR STACJA SZAMOCIN Szamocin / Browar, godz.22.00
Wybraniec TEATR ECCE HOMO Kielce / Synagoga, godz.23.00 

20.05. niedziela
Zakończenie festiwalu – Synagoga, godz.13.00

 

VII OFTN 2006

18.05. czwartek
Watt TEATR STUDIO CZYCZKOWY Bydgoszcz / OCK, godz.16.00
Potarganie TEATR TATA Brzozów / Synagoga, godz.17.00
Kuglarze Pana Boga TEATR ARKA Wrocław / Synagoga, godz.19.00
Bez czułości TEATR AD SPECTATORES Wrocław / Synagoga, godz.20.30
Głosy TEATR KRZYK Maszewo / Synagoga, godz.22.00
Nowa Sztuka TEATR BRONISZE Bronisze / OCK, godz.23.00 

19.05. piątek
Italiam, Italiam… TEATR REYdeMONTer Ostrów Wielkopolski / OCK, godz.16.00
Motyl WALNY-TEATR Ryglice / Synagoga, godz.17.00
…Etcetera… TEATR K3 Białystok / OCK, godz.19.00
Maski z kolekcji doktora Carla Junga TEATR NIKOLI Kraków / Synagoga, godz.20.00
Grzech TEATR RONDO Słupsk / OCK, godz.21.00
Sybilla pieśń nieustająca SYLWIA GÓRA Sopot / OCK, godz.23.00 

20.05. sobota
Narzędzia tortur TEATR TERMINUS A QUO Nowa Sól / OCK, godz.15.00
Miejski kraul TEATR KREATURY Gorzów Wielkopolski / Synagoga, godz.16.15
Dyskretne układy dynamiczne TEATR ZIELONY WIATRAK Sopot / OCK, godz.17.15
Mężczyzna/Dziecko TEATR PUŁAWY-MIASTO/GDAŃSKA 4 Puławy / OCK, godz.19.00
Polish Karma TEATR PRÓB Wągrowiec / Synagoga, godz.20.00
en face MARCIN BRZOZOWSKI Łódź / Synagoga, godz.23.00 

21.05. niedziela
Zakończenie festiwalu – Synagoga, godz.13.00

 

VI OFTN 2005

19.05. czwartek
Brh+ TEATR ZIELONY WIATRAK Sopot / Synagoga, godz.17.00
Jak zjadłem psa MONODRAM MARKA SITARSKIEGO Kalisz / Kawiarnia Literacka, godz.18.00
Łaknąć TEATR BRONISZE Bronisze / OCK, godz.21.30
Zupa GRUPA MUFLASZ Trójmiasto / Synagoga, godz.22.30 

20.05. piątek
Solo głupiego pastucha TEATR TERMINUS A QUO Nowa Sól / Synagoga, godz.17.00
Pasek TEATR NA MURKU Gorzów Wielkopolski / OCK, godz.18.00
A teraz ja TEATR STAJNIA PEGAZA Sopot / Synagoga, godz.20.00
Miasto ślepców TEATR RONDO Słupsk / OCK, godz.21.00
Choroba albo współczesne kobiety TEATR PSYCHODELII ABSOLUTNEJ Kraków / Synagoga, godz.22.00 

21.05. sobota
Tosamosc TEATR REALISTYCZNY Skierniewice / Synagoga, godz.16.00
Lis Filozof TEATR REYdeMONTer Ostrów Wielkopolski / OCK, godz.17.00
Dr-lecter.blog.pl TEATR KREATURY Gorzów Wielkopolski / Synagoga, godz.18.00
Maruczella TEATR NIKOLI Kraków / Synagoga, godz.20.00
Clapham Junction MONODRAM MARCINA BRZOZOWSKIEGO Łódź / Synagoga, godz.22.30 

22.05. niedziela
Zakończenie festiwalu – Synagoga, godz.13.00

 

V OFTN 2004

20.05. czwartek
Próba sił TEATR CZARNY Ostrów Wielkopolski / OCK, godz.18.00
Nie tylko dla mężczyzn TEATR WŁADCA LALEK Słupsk / Synagoga, godz.20.00
Miniatury CZARNY TEATR SIVINA II Łomża / OCK, godz.21.30
Truflasz czyli polowanie na dzika TEATR MUFLASZ Trójmiasto / Synagoga, godz.22.30
Przychodzić i odchodzić TEATR PARABUCH Warszawa / OCK, godz.23.30 

21.05. piątek
Inaczej TEATR EKSCES Rumia /OCK, godz.17.00
Tlen TEATR PIWNICA PRZY KRYPCIE Szczecin / Synagoga, godz.18.00
Butter-flay TEATR FROM POLAND Częstochowa, Mysłowice / OCK, godz.20.00
Trupstory TEATR REALISTYCZNY Skierniewice / Synagoga, godz.21.30 

22.05. sobota
Technika punktu świetlnego CHÓRY GERTRUDY STEIN Łódź / OCK, godz.15.00
Usta/lenia TEATR TERMINUS A QUO Nowa Sól / Synagoga, godz.16.15
Piaskownica STUDIO TEATRALNE PRÓBY Poznań / OCK, godz.17.30
Bolero TEATR SŁOWA Warszawa / Synagoga godz.20.00
Wrzeciono THEATRUM DESIDERIUM Łódź / OCK, godz.21.00
Odkrycie walca TEATR KREATURY Gorzów Wielkopolski / Synagoga, godz.22.00 

23.05. niedziela
Droga żywiecka CIESZYŃSKIE STUDIO TEATRALNE Cieszyn / Synagoga, godz.12.00
Zakończenie festiwalu – Synagoga, godz.15.00

 

IV OFTN 2003

22.05. czwartek
Europolis  TEATR NIE TERAZ Lisia Góra / OCK, godz.16.00
Dziedzictwo TEATR CO? Wągrowiec / Synagoga, godz.17.15
Impreza towarzysząca:
Recital JANUSZA RADKA Grand Prix Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu 2003/ Synagoga godz.19.30
Scenariusz dla czterech aktorów TEATR CIUT FRAPUJĄCY Pińczów / OCK, godz.21.00
Nowa skóra TEATR ORFA Zgierz / Synagoga, godz.22.00 

23.05. piątek
Mariamne TEATR FORMY I RUCHU ADO Kalisz / OCK, godz.15.30
Poczekalnia GRUPA WARSZTATOWA Słupsk / Synagoga, godz.17.00
Oblicza wolności TEATR MAŁY Krosno / OCK, godz.18.00
Sprzątaczki TEATR BRONISZE Bronisze / Synagoga, godz.19.30
Damy i huzary WSPANIAŁY TEATR BEZ NAZWY Gietrzwałd / OCK, godz.21.00
Wschodzenie CIESZYŃSKIE STUDIO TEATRALNE Cieszyn / Synagoga, godz.22.00 

24.05. sobota
Telmah czy też Hamlet TEATR POD LUPĄ Łódź / Synagoga, godz.15.00
Trylogia drobiowa TEATR REALISTYCZNY Skierniewice / OCK, godz.16.00
Zabawa TEATR BRAMA Goleniów / Synagoga, godz.17.00
Błogosławiony. Recytacja mitu TEATR RONDO Słupsk / Synagoga, godz.19.00
Atlantikon GRUPA MUFLASZ Gdynia / OCK, godz.21.00
Śfinster TEATR KREATURY Gorzów Wielkopolski / Synagoga, godz.22.00
Kwintesencja TEATR 2 STREFA Warszawa / OCK, godz.23.00 

25.05. niedziela
Zakończenie festiwalu – Synagoga, godz.13.00

 

III OFTN 2002

23.05. czwartek
Piękni i mądrzy TEATR JEDNEGO WIERSZA Opole / OCK, godz.16.00
Powietrze aniołów pełne GRUPA WARSZTATOWA Słupsk / Synagoga, godz.17.00
Ciało TEATR UHURU Gryfino / OCK, godz.19.00
Persowie TEATR TATA Brzozów /godz.20.00 Synagoga
Sen Schyzofrenika… albo Bellatrix TEATR PSYCHODELII ABSOLUTNEJ Kraków / OCK, godz.21.00

24.05. piątek
Historia z… TEATR ZIELONY WIATRAK Gdańsk / OCK, godz.16.00
Między dzieckiem a dzieckiem TEATR FORMA Słupsk / Synagoga, godz.17.00
Powtórka z Wesela UNIA TEATR NIEMOŻLIWY Warszawa / OCK, godz.19.30
Woda w płucach TEATR FIETER Ozimek / Synagoga, godz.20.30
Poczekalnia TEATR TERMINUS A QUO Nowa Sól / OCK, godz.22.00

25.05. sobota
Gerda TEATR OF MANHATTAN Łódź / OCK, godz.15.00
Czekając…Szpula 3 TEATR 36 ZŁ Łódź / Synagoga, godz.15.45
Marta TEATR OSMOZA Kraków / OCK, godz.17.00
Ryszard III. Impresyjna parafraza… TEATR PIGEON Chorzów / OCK, godz.20.00
Saxofonista TEATR FROM POLAND Mysłowice,Częstochowa / Synagoga, godz.21.30
Das Kuchendrama… KOMPANIA BANDA OSZUSTÓW/TEATR RONDO Słupsk / OCK, godz.23.00

26.05. niedziela
Zakończenie festiwalu – Synagoga, godz.13.00

 

II OFTN 2001

18.05. piątek
Odyseja TEATR TATA Brzozów / Synagoga, godz.16.00
Światłowstręt TEATR ŚWINIA Gdańsk / Cech Rzemiosł Różnych, godz.17.30
Dni pozorne TEATR ZIELONY WIATRAK I KINO VARIATINO Gdańsk / Synagoga, godz.19.00
Henryka Sienkiewicza Krzyżaki TEATR FIETER Ozimek / Cech Rzemiosł Różnych, godz.20.00
Antygona TEATR TERMINUS A QUO Nowa Sól / Synagoga, godz.21.30 

19.05. sobota
Nie zdarza się nic nowego TEATR FORMA Słupsk / Synagoga, godz.16.00
Ukąszenie KOMPANIA TEATRALNA BANDA OSZUSTÓW/TEATR RONDO Słupsk / Cech Rzemiosł Różnych, godz.17.00
Wariat i zakonnica TEATR 2 STREFA Warszawa / Synagoga, godz.19.00
Scenariusz dla trzech aktorów TEATR PIERWSZY O / Cech Rzemiosł Różnych, godz.20.15
Miłość towarem, czyli świat wg Lorki TEATR ORFA Zgierz / Synagoga, godz.21.30 

20.05. niedziela
Gwoli jakiejś tajemnicy TEATR KREATURY Gorzów Wielkopolski / Cech Rzemiosł Różnych, godz.15.00
M’ironia TEATR GART Katowice / Cech Rzemiosł Różnych, godz.16.30
Zakończenie festiwalu – spektakl 
Scenariusz dla nieistniejącego lecz możliwego aktora instrumentalnego JAN PESZEK / OCK, godz.19.00 

 

I OFTN 2000

19.05. piątek
Obiad TEATR 44 Szamocin / OCK, godz.13.00
Kowalski/Filipski 2 TEATR Z POLSKI Katowice / Cech Rzemiosł Różnych, godz.16.00
Raj Duszny TEATR POD LUPĄ Łódź / Synagoga, godz.17.30
Myszy Natalii Mooshaber TEATR FIETER Ozimek /godz.19.00 OCK
Radosny żywot głupka TEATR KREATURY Gorzów Wielkopolski / Cech Rzemiosł Różnych, godz.20.45
Oskar i Ruth TEATR KRIKET Chorzów / Synagoga, godz.22.00
Zwei mal Manncz.I.Noc Walpurgi KOMPANIA TEATRALNA BANDA OSZUSTÓW Słupsk / Cech Rzemiosł Różnych, godz.23.15 

20.05. sobota
Kłoska TEATR ZIELONY WIATRAK Gdańsk / Synagoga, godz.11.30
Zwei mal Manncz.II. Satana KOMPANIA TEATRALNA BANDA OSZUSTÓW Słupsk / Cech Rzemiosł Różnych, godz.12.30
Z Gombrowicza bryk TEATR BOM BAŻ Jelenia Góra / Cech Rzemiosł Różnych, godz.15.30
Rozstaje BIURO POSZUKIWAŃ TEATRALNYCH Poznań / Synagoga, godz.17.00
Lekcja TEATR KONSEKWENTNIE NIEKONSEKWENTNY Warszawa / Cech Rzemiosł Różnych, godz.18.15 

21.05. niedziela
Zakończenie festiwalu – Synagoga, godz.13.00