SUFIN/MŁYNARSKI – Pewnego razu w…

spektakl improwizowany
autorzy i wykonawcy: Bartosz Młynarski i Michał Sufin
Zapraszamy na spotkanie z Klubem Komediowym w Ostrowie Wielkopolskim!

Pewnego-razu-w

Bartek Młynarski i Michał Sufin z Teatru Improwizowanego Klancyk zapraszają na swój dwuosobowy spektakl improwizowany „Pewnego razu w…”. Spektakl w całości improwizowany w którym będą sami na scenie, nie wezmą od nikogo inspiracji i do tego zagrają kilka postaci na raz. Przez godzinę poprowadzą Was przez fabułę pełną zaskakujących zwrotów akcji, dusznych miejsc z amerykańskiej prowincji, postaci zwichrowanych i wykreślonych z dramatów, filmów, powieści. Spektakl postara się opowiedzieć kilka historii, które spotkają się w jakimś punkcie, albo i nie, historia może być opowiedziana od tyłu albo pomontowana niczym film Pulp Fiction.

Do tej pory mieliśmy okazję śledzić np. historię czterdziestolatków z serwisu randkowego, którzy trenują na sobie NLP i przeprowadzają rozmowy rekrutacyjne po angielsku w strojach eklerek! Następny spektakl będzie miał inne zdarzenia i inne postaci i inne pozostałe rzeczy również. Aktorzy postarają się odpowiedzieć na zagadki postaci i historii, która będzie powstawać na Waszych oczach.

Klub Komediowy – pierwszy i jedyny Klub Komediowy w Polsce. Codziennie grają spektakle, które są różnymi formami komedii na żywo. W repertuarze: teatry improwizowane (Klancyk, Hofesinka, Hulaj, Humbuk) stand-up (Stand Up Polska), kabaret literacki (Fabularny przewodnik po…), skecz show (Niektóre Długopisy Piszą Wolniej), koncerty, spektakle teatralne i inne inicjatywy sceniczne, które są nowością na warszawskiej scenie teatralnej i klubowej. Klub prezentuje formaty i spektakle, które są ich oryginalnymi produkcjami. Działają na Placu Zbawiciela w Warszawie.